Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. O godzinie 8:00 uczniowie klas I, II i III Technikum oraz klasy II Branżowej zebrali się na boisku szkolnym. Imprezę tradycyjnie prowadziła wicedyrektor Ilona Wencel, głos zabrał Pan Dyrektor Sławomir Wierzelewski, a uczniów reprezentowała Weronika Cabanek z klasy I TIR.
Wśród wszystkich uczniów, aż 107 otrzymało promocję z wyróżnieniem, a Pan Dyrektor przekazał listy gratulacyjne dla rodziców. Pięć najlepszych osób (rozszerzone podium) otrzymało drobne upominki. Najwyższą średnią (5,81) uzyskali: Weronika Cabanek i Marcin Tomaszewski, ale wiele osób wyróżniało się wysokimi wynikami w nauce. Pamiętając, że to nie wyniki są najważniejsze (nie każdy musi mieć świadectwo z paskiem), ale wkład pracy i zaangażowanie życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji :):):)

O godzinie 10:00 w auli ZSEO rozpoczęła się uroczystość klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej Handlowej. Uczniowie otrzymali świadectwa z rąk Dyrektora pana Sławomira Wierzelewskiego i wychowawczyni pani Agnieszki Myszkiewicz i tym samym stali się absolwentami Ekonomika. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i listy gratulacyjne. Życzymy powodzenia i właściwych wyborów w dorosłym życiu :)

Fotorelacje z uroczystości na fb zseo...zapraszamy ;)

Go to top