Sukcesy na Turnieju Szkół Zaprzyjaźnionych

W dniu 21.01.2020r. w hali sportowej II LO w Gnieźnie odbył się kolejny już, II Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych w siatkówce, w którym udział brały 4 gnieźnieńskie szkoły, I LO, II LO, ZSP 3 oraz Ekonomik. Po zaciętej rywalizacji reprezentanci Ekonomika zajęli pierwsze miejsce! W skład zwycięskiej drużyny wchidzili: Adrian Sikorski 3TI, Damian Zajączkowski 3 TI, Patryk Polus 3 TI, Krzysztof Staszewski 3 TI, Filip Krawczyk 3b TL, Łukasz Jastrząbek 1 a TL, Michał Mortek 1 a TL, Szymon Mikołajczak 1 a TL, Michał Kowalski 1 b TL, Mikołaj Wiśniewski 2 b TL, Jakub Patelski 2 b TL, Nikodem Małyszka 3 TOR, Tomasz Stawski 1 b IP.
To już drugie zwycięstwo naszych siatkarzy w tym cyklicznym turnieju. Trzymamy kciuki za równie udany występ Ekonomika w Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego, które odbędą się już w lutym! Przypominamy,że nasza reprezentacja chłopców będzie broniła tytuł mistrzowski.

W minioną środę, 22.01.2020 r. również w hali sportowej II LO odbył się III Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych w siatkówce dziewcząt, w którym udział wzięła nasza żeńska reprezentacja. Po rozegraniu wszystkich spotkań z I LO, II LO oraz ZSP z Witkowa dziewczyny wywalczyły wysokie 2 miejsce. Skład drużyny: Klaudia Kasprowiak 3 TE, Nadia Stefańska 3 TE, Joanna Idczak 2 TE, Zuzanna Olejniczak 2 TE, Karolina Baczyńska 1 TE, Paula Kluczyńska 2 TOR, Roksana Wolek 1TEp, Weronika Cabanek 2 TIR, Weronika Zbiranek 3 TOR. Osłabiony zespół brakiem tegorocznych maturzystek oraz kontuzjowanej Eweliny Dolaty, zaprezentował się bardzo dobrze co daje nadzieję na zaciętą walkę o najwyższe cele na zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego dziewcząt, które odbędą się już w lutym!

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!

Tekst i zdjęcia: pan prof. Adrian Paczyński

Go to top