Kilka słów od Samorządu Uczniowskiego

Hej! Samorząd wita wszystkich nowych i starych uczniów po wakacjach.
To może takie szybkie fakty o nas w krótkiej i długiej wersji:

Wersja tl;dr - jesteśmy fajni i robimy fajne rzeczy XD

Wersja dłuższa:
- jest nas w samorządzie dziesięciu i zostaliśmy wybrani przez waszych starszych kolegów i koleżanki w wyborach w styczniu. Najważniejszą osobą jest Jakub Siwka, który jest przewodniczącym naszej paczki, wiceprzewodnicząca, bez której byśmy sobie nie poradzili to Roksana Jarkowska, skarbnik ,bez której byśmy się nie rozliczyli to Kinga Izydorek, a ten typ, który dzisiaj trzymał sztandar i udawał poważnego to ja, rzecznik i facebookowy skryba Kacper Parol

- nie ma miesiąca w którym czegoś z samorządem nie robimy. Organizujemy eventy na wszystkie święta (walentynki, dzień kobiet/chłopaka, dzień wiosny, dzień spania w miejscu publicznym i inne jak najbardziej istniejące i poważne święta!),
przerywamy lekcje nauczycielom (to nasze ulubione zajęcie!),
robimy zamieszanie na korytarzach, wprowadzamy nowiutkie i oryginalne pomysły w życie, dzięki którym szkoła ż y j e oraz zmienia się na bardziej "naszą".

- z obecnym składem samorządu będziecie dealować przez jeszcze cztery miesiące, na pewno wyciśniemy z tego czasu wszystko!

- czasem robimy zebrania z trójkami i dyrektorem, by wsłuchać się w wasze pytania. Od razu informujemy, że winda, krzesła na korytarzach i palarnia nie przejdą.

- tak o szkole z drobniejszych rzeczy: mamy w szkole sklepik, w którym możecie zjeść/wypić coś na ciepło, albo awaryjnie zaopatrzyć się w zeszyt czy chusteczki. Nie ma problemu, by w ciepłe dni wyjść na szkolny dziedziniec, o ile nie wyjdziecie poza teren szkoły. Mamy aulę, na której odbywają się wszystkie uroczystości, na którą zapraszamy gości, a czasem są przedstawienia, a nawet koncerty! Polecamy bibliotekę, która w poprzednim roku została P O T Ę Ż N I E doposażona w najnowsze i najpopularniejsze książki. King, Sparks, Pratchett Gra o Tron, Zmierzch, Wiedźmin, Igrzyska Śmierci i o wiele, wiele więcej.

- organizujemy też konkursy w których zdecydowanie najbardziej pożądaną wygraną jest "Zielona Karta", dzięki której nauczyciele nie mogą zaskoczyć was kartkówką czy odpowiedzią, biorąc ją na cały dzień.

Uff to tyle. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie!

Go to top