Tworzymy szkołę Twoich marzeń

Zespół Szkół Ekonomiczno -Odzieżowych jest jedną z najdlepiej rozwijających się szkół w Wielkopolsce. Swoją dzisiejszą, silną pozycję na rynku edukacyjnym zawdzięczamy ponad 115-letniej tradycji oraz bogatej, innowacyjnej ofercie edukacyjnej.

Kształcimy w nowoczesnych kierunkach i możemy się pochwalić najlepszymi wynikami w województwie. Jednym słowem ZSEO to od lat najlepsza szkoła w Gnieźnie. Według najnowszego rankingu portalu PERSPEKTYWY.pl zajmujemy 16. miejsce w Wielkopolsce i pierwsze w Powiecie Gnieźnieńskim. Nasza szkoła ma jeden z najlepszych wskaźników EWD, a zdawalność egzaminów zawodowych plasuje nas na czołowych pozycjach w woj. wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, a nawet w kraju. Nasi logistycy zaliczają się do jednych z najlepszych w Polsce, są laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Kierunki takie jak ekonomia i handel, wpisały się na stałe do naszej oferty, natomiast Technikum Organizacji Reklamy to kierunek, który cieszy się od 4 lat ogromną popularnością wśród młodzieży szkolnej. Nasi absolwenci kontynuują naukę na gnieźnieńskich i poznańskich uczelniach wyższych. Masz więcej pytań? Zapraszamy do nas!

Uczymy inaczej, stawiamy na umiejętności! Jesteśmy szkołą odkrywców talentów!

#wybierzEkonomik #rozwińskrzydła #bądźsobą

Aktualności

8 listopada 2018 o godzinie 16.00 w auli szkoły miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego na najsmaczniejszego ROGALA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO według autorskiego przepisu.

Intrygująca historia dwóch nastolatek, zafascynowanych perspektywą samodzielności i życiem na własny rachunek. Sztukę o tej tematyce, angielskiego pisarza młodego pokolenia, obejrzeli 9 listopada br. uczniowie klas 1TIR, 1bTL i 2TI.

6 listopada 2018 roku w auli ZSEO odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W obecności całego kierownictwa szkoły i wychowawców, uczniowie za panią wicedyrektor Iloną Wencel powtarzali słowa ślubowania, deklarując m.in. rzetelną naukę.

Z okazji rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości, klasy 1 Technikum Organizacji Reklamy oraz 2 Technikum Handlowego uczestniczyły w wykładach w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Go to top