Tworzymy szkołę Twoich marzeń

Zespół Szkół Ekonomiczno -Odzieżowych jest jedną z najdlepiej rozwijających się szkół w Wielkopolsce. Swoją dzisiejszą, silną pozycję na rynku edukacyjnym zawdzięczamy ponad 115-letniej tradycji oraz bogatej, innowacyjnej ofercie edukacyjnej.

Kształcimy w nowoczesnych kierunkach i możemy się pochwalić najlepszymi wynikami w województwie. Jednym słowem ZSEO to od lat najlepsza szkoła w Gnieźnie. Według najnowszego rankingu portalu PERSPEKTYWY.pl zajmujemy 16. miejsce w Wielkopolsce i pierwsze w Powiecie Gnieźnieńskim. Nasza szkoła ma jeden z najlepszych wskaźników EWD, a zdawalność egzaminów zawodowych plasuje nas na czołowych pozycjach w woj. wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, a nawet w kraju. Nasi logistycy zaliczają się do jednych z najlepszych w Polsce, są laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Kierunki takie jak ekonomia i handel, wpisały się na stałe do naszej oferty, natomiast Technikum Organizacji Reklamy to kierunek, który cieszy się od 4 lat ogromną popularnością wśród młodzieży szkolnej. Nasi absolwenci kontynuują naukę na gnieźnieńskich i poznańskich uczelniach wyższych. Masz więcej pytań? Zapraszamy do nas!

Uczymy inaczej, stawiamy na umiejętności! Jesteśmy szkołą odkrywców talentów!

#wybierzEkonomik #rozwińskrzydła #bądźsobą

Aktualności

W środę 19.09. uczniowie klas 2 Technikum Handlowego i 2 Technikum Organizacji Reklamy brali udział w wycieczce dydaktycznej do Poznania.

10 września o godzinie 17:00 aula ZSEO wypełniła się rodzicami uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 rozpoczęli naukę w naszej szkole.

Jak co roku można składać wnioski na Stypendia Marszałka Województwa Wielkopolskiego w roku szkolnym 2018/2019.
Program stypendialny skierowany jest m.in. do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zameldowanych na stałe na terenie Województwa Wielkopolskiego.

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu e-sportem, w ,,Ekonomiku” od września roku szkolnego 2018/2019 będą organizowane zajęcia z e-sportu. Podczas spotkań odbędą się rozgrywki: ,,League of Legends”.

Go to top