Tworzymy szkołę Twoich marzeń

Zespół Szkół Ekonomiczno -Odzieżowych jest jedną z najlepiej rozwijających się szkół w Wielkopolsce. Swoją dzisiejszą, silną pozycję na rynku edukacyjnym zawdzięczamy ponad 115-letniej tradycji oraz bogatej, innowacyjnej ofercie edukacyjnej.

Kształcimy w nowoczesnych kierunkach i możemy się pochwalić najlepszymi wynikami w województwie. Jednym słowem ZSEO to od lat najlepsza szkoła w Gnieźnie. Według najnowszego rankingu portalu PERSPEKTYWY.pl zajmujemy 15. miejsce w Wielkopolsce i 1. miejsce w Powiecie Gnieźnieńskim. Od lat nasza szkoła ma wysoką zdawalność egzaminów zewnętrznych, zarówno matury, jak i zawodowych, co plasuje nas na czołowych pozycjach w woj. wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, a nawet w kraju. Nasi logistycy zaliczają się do jednych z najlepszych w Polsce, są laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Kierunki takie jak ekonomia i handel, wpisały się na stałe do naszej oferty, natomiast Technikum Organizacji Reklamy to kierunek, który cieszy się od 5 lat ogromną popularnością wśród młodzieży szkolnej. Nasi absolwenci kontynuują naukę na gnieźnieńskich i poznańskich uczelniach wyższych. Masz więcej pytań? Zapraszamy do nas!

Uczymy inaczej, stawiamy na umiejętności! Jesteśmy szkołą odkrywców talentów!

#wybierzEkonomik #rozwińskrzydła #bądźsobą

Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 2. września 2019 roku.
Tradycyjnie uczniowie z klas drugich, trzecich i czwartych przychodzą do szkoły na godzinę 8.30.

Informację na temat obowiązujących podręczników w klasie pierwszej można pozyskać z zakładki Dla uczniów, gdzie zamieszczony został Zestaw podręczników 2019/2020.

Wyniki matur już są znane. Tradycyjnie spośród wszystkich szkół kształcących w technikach nasi uczniowie osiągnęli najwyższe wyniki. Zdawalność jest wyższa od wyników w województwie wielkopolskim i w kraju. Gratulacje!

Uwaga Maturzyści 2019!

Go to top